poniedziałek, 5 stycznia 2015

Nowy Rok!

Witajcie kochani po Nowym Roku!
 Ja miałam udany choć nieco pokręcony tydzień. Podsumowałam swój poprzedni rok i przemyślałam to co chciałabym zrobić w tym. Mam kilka postanowień, jednak nie są takie, że w przypadku niepowodzenia byłoby coś nie tak... Jednak jak będę miała wenę, napiszę Wam o nich :) Najbardziej chcę być po prostu szczęśliwa. I tak jak dziś jestem z Matim tak chce być następny i jeszcze następny rok. Pomimo iż czasem się waham i kompletnie nie wiem czego już chcę to na tę chwilę mam taki czas stabilności i wiem, po prostu wiem :) A za 5 miesięcy z hakiem będę żoną!
A co wydarzyło się w ubiegłym tygodniu? Oglądałam suknie ślubne i zdecydowałam się na jedną! Teraz tylko stres do kwietnia czy będzie tak jak sobie wyobrażałam, a może lepiej? Spędziliśmy bardzo przyjemnie sylwestra w świetnym gronie! Świetni ludzie, dobra muzyka i rozpoczęcie nowego roku z dużym uśmiechem - czego chcieć więcej? Później trochę leniuchowaliśmy, ale bywaliśmy też na wieczorkach u moich rodziców. Dziś za to mamy zaplanowany wyjazd do mojej przyjaciółki! Mam nadzieję, że miło spędzimy u niej czas. Powoli się zbieramy do wyjazdu i wrócimy jakoś późnym popołudniem. A od jutra czas na sprawy uczelniane, bo nie jest dobrze ;D


A tu my tacy słodcy i niewinni ^^
ale czas ruszać w drogę, papaaa :))
1 komentarz:

  1. W takim razie miłego pobytu u przyjaciółki i oby dróg Wam nie zawiało ;)
    Ach.. stresik przedślubny, pamiętam co to za uczucie przed mierzeniem sukni! Oby wszystko zadziało się tak jak sobie to wymarzyłaś.

    Wszystkiego dobrego na nowy rok

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz!
Staram się na każdy odpowiedzieć :)