czwartek, 25 grudnia 2014

Prezenty! :)

Cześć! 
Miałam do Was napisać we wtorek rano, ale się nie udało. Trochę zaspaliśmy i wyjechaliśmy do Wielunia z godzinnym opóźnieniem. Na szczęście w poniedziałek załatwiłam wszystko co do załatwienia było. Poszłam na ostatnie zajęcia, udało mi się pójść do lekarza i od ręki załatwić skierowanie, zrobiłam ostatnie zakupy, posprzątałam mieszkanie, a do późnej godziny pakowaliśmy jeszcze prezenty.
W Wieluniu nie byliśmy długo, bo ostatecznie na kolacje jechaliśmy do mnie. Jednak spędziliśmy tam miło czas, porozdawaliśmy część prezentów. Gadaliśmy też z Tomkiem, który same dobre nowiny nam przekazał. Ogólnie pozytywnie. W wigilię koło 14 już jechaliśmy z powrotem do Opola. Drogi były spokojne i puste, także dojechaliśmy bezpiecznie.
A wigilijna kolacja. Hmm no było wesoło i przyjemnie. Zjadłam barszczyk, pyszne pierogi, rybkę i trochę makówki :) Późno poszliśmy spać, dlatego dziś niedawno tak na prawdę wstaliśmy. Ale jest fajnie i dużo wolnego do wypoczęcia !

A tak zapakowaliśmy prezenty....
 Jeszcze dzisiaj w Dzień Bożego Narodzenia chciałabym Wam wszystkim złożyć serdeczne życzenia! Aby jeszcze te dwa świąteczne dni były pełne miłości i życzliwości do bliskich. Aby pamiętać, że nie jesteśmy tu z wszyscy z byle powodu, ale jednak dla jakiegoś większego celu. Pamiętajmy dziś o swoich marzeniach i celach, bo może to właśnie lada chwila uda się je zrealizować :)

Wesołych Świąt! ❄3 komentarze:

 1. Jak ślicznie zapakowane ;) ja uwielbiam pakować prezenty ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ślicznie zapakowane. :)
  kakas-nakoblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepięknie zapakowane prezenty! Podoba mi się ten akcent kolorystyczny, gdybym dostała tak cudownie zapakowany prezent, to od razu bym się ucieszyła :D Wesołych świąt :))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz!
Staram się na każdy odpowiedzieć :)