sobota, 11 października 2014

Plany na jesień

Hej!
Tegoroczna jesień w zasadzie nieźle nas rozpieszcza. Pogoda jest bardzo przyjemna - ot ciepło i słonecznie. Co prawda poranki bywają chłodne, ale taka już kolej rzeczy. I póki kolorowe liście cieszą nasze oko doceńmy to :) Nikt z nas nie chce, żeby przyszła ta druga jesień... Ponuro i mokro, ojj niee! Ale może warto znaleźć jakieś sposoby, żeby jesień była fajna. Oto kilka moich typów, które poprawią humor i pozwolą przetrwać w jesienne dni...

Cieplutki, ulubiony sweter! <3 
Ja swój kupiłam jakiś czas temu, gdy były kupony 30% do Reserved. Jest idealny na jesień, cieplutki i milutki :) Do tego jakiś drobny wisiorek, proste spodnie i jest nam dobrze! Rękawiczki na chłodne poranki to świetna sprawa. Ja w tym roku dorwałam się do bordowych. Warto zaopatrzyć się w takie, które mają specyficzne końcówki palców pozwalające na używanie urządzeń dotykowych!


Czytanie książek
 Ja na październik-listopad planuje te cztery pozycje. Opowieści z Narnii i Wojownika Światła mam z akcji 'Książka za zero' z Opolskiej Żarłostacji. Można tam było przynieść swoje książki, które się już przeczytało i w zamian wziąć inne ;)

Picie dużej ilości liściastej herbatki!
Nie ma chyba nic lepszego niż jesienny poranek rozpoczęty tym ciepłym napojem. Od razu się człowiek rozbudza ;)

Jesienny nastrój...
Suszone kwiaty, inne kolory w pokoju, a może świeczka zapachowa? Wystarczy po prostu zadbać żebyśmy czuli się dobrze, gdy za oknem niefajnie. Chodzi o to żeby było przytulnie :)

Tulenie się do małego łobuza ^^
Łosiek chyba będzie miał ze mną ciężki okres hehe ! Już widzę jego bunt ;p


A tutaj sympatyczna grafika jaką ostatnio znalazłam. Podoba mi się pomysł z wrzosami i lawendą (pójdzie w ruch mgiełka do pościeli ;p) Planuję też kupić jakąś inną zasłonkę i pościel. Ojjj a gdybym jeszcze jakieś fajne kalosze znalazła <3 Mam też wyjątkową ochotę na orzechy! Aaa! I paznokcie! Paznokcie w jesiennych kolorach :)))


Myślę, że dobrym pomysłem są też długie kąpiele, zatem idę ten pomysł realizować :)
Pa! ;*1 komentarz:

Dziękuje za każdy komentarz!
Staram się na każdy odpowiedzieć :)