piątek, 11 marca 2016

aqua aerobic

Hej! :)
Dzisiaj mam taki spokojniutki dzień, bo nie chciało mi się nigdzie iść. Pogoda za oknem jest paskudna. Mogłoby już wyjść słoneczko, mogłaby zacząć się moja upragniona wiosna. Nie wymagam wiele, tylko troszku słońca. W takich szarościach nie da się zbyt długo wytrzymać. Przeglądam teraz pogodę i jest nadzieja, że od wtorku będzie ładnie, także odliczam! :)

Dziś pierwszy raz wybieram się na zajęcia z aqua aerobicu, który również jest dostosowany dla kobiet w ciąży. Nie mogę się doczekać, bo dawno nie byłam na basenie, a na tym co idę teraz to w ogóle nie byłam, bo to taki bardziej ośrodek medyczno-rehabilitacyjny. Ale to i lepiej bo woda nie jest tam chlorowana tylko ozonowana, a i temperatura wody nieco cieplejsza niż na standardowych basenach rekreacyjnych. Zajęcia są prowadzone pod okiem instruktora :) Mam nadzieję, że mi się spodoba i będę chodziła tam do samego końca ciąży! Spokojnie mogłam się zapisać już z miesiąc temu, ale jakoś krucho z finansami u nas, ale w końcu się udało :) Na dzień kobiet była dodatkowa zniżka przy zakupie karnetu, więc skorzystałam z okazji. Kupiłam nawet nowy strój kąpielowy, bo wszystkie moje dotychczasowe okazały się dużo za małe... w cyckach xd To duży plus ciąży - mogłyby już takie zostać hehe :)

 mój karnet :)

rozkoszne brzuszki <3 choć mi do takiego jeszcze brakuuuje...

Któraś z Was była kiedyś na takich zajęciach? Są super nie tylko w ciąży, ale też ogólnie, dla zdrowia. Jak wrażenia? :)1 komentarz:

  1. Ja w ciąży w ogóle nie chodziłam na basen ;) Ogólnie nie lubię basenów.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz!
Staram się na każdy odpowiedzieć :)