czwartek, 2 października 2014

3 rok!

Cześć!
Ostatnio pisałam jak zaczynał się mój stres przed egzaminem. Słusznie, że się trochę ogarnęłam, bo dałam radę. Nauczyłam się dość sporo i mimo, że i tak miałam dużego stresa, to tym razem przynajmniej trafiłam na prosty zestaw pytań. Rach, ciach i było po strachu ;) Także dziękuję Wam ogromnie za trzymane kciuki! Oddałam indeks do dziekanatu i właściwie od piątku - totaaalny luz! Tak na prawdę pierwszy raz w te wakacje nie musiałam się niczym już przejmować. Szkoda tylko, że tych wakacji już koniec, ale przynajmniej mieliśmy dwudniową imprezę ^^ Nowy rok akademicki zaczął się luźno. Wczoraj nie mieliśmy zajęć w ogóle, a dziś mamy tylko 15 min. zajęć organizacyjnych, na które zaraz się wybieram. Plan mamy w miarę w porządku, nie jest przeładowany. Ba! środa i czwartek są np baaardzo luźne. Ale wtorek... dramatyczny. Zapowiada się ciężki semestr, niektóre przedmioty są na prawdę trudne. Ale to już praktycznie końcówka moich studiów i chyba już nie będę się tak bardzo nimi spinać. W zasadzie jeśli na ten rok również otrzymam stypendium to prawdopodobnie nie będzie mi już tak zależało na wyciąganiu ocen. Tymczasem do 15ego października trzeba załatwić wszystkie papierkowe sprawy: złożyć podania o stypendia, podbić legitymacje, odebrać indeks i oddać dziennik praktyk... A później chyba będzie już święty spokój. Postaram się też wyjątkowo chodzić na wszystkie zajęcia i pracować systematycznie, żeby nie mieć zaległości (choć to obiecuję sobie co semestr xd) Ale w tym roku na pewno chcę poświęcać więcej czasu sobie i jakimś rozwijającym zajęciom. Czas na nowo pochłaniać książki, a przede wszystkim spróbować chociaż zadbać o nieco ruchu!

Ale na tym na razie skończę to pisanie! Muszę jakby zostawić to w małym nieładzie, żeby także móc pewne tematy poruszyć w osobnych wpisach :)

Tymczasem uciekam na zajęcia i już zaczynam odliczać do najbliższego wolnego i nawet do najbliższej sesji, byle te studia jak najszybciej się skończyły. Pa!1 komentarz:

Dziękuje za każdy komentarz!
Staram się na każdy odpowiedzieć :)