poniedziałek, 22 września 2014

no ładnie! :>

Hej!
Piszę do was szybką notkę i muszę stwierdzić, że to ostatnia notka do piątku! Mój zapał do nauki jest zerowy, a czasu coraz mniej... Ciągle coś mnie odciąga ;p Ostatnio wolę poświęcać czas na grę w szachy dla dobra umysłu czy na grę na gitarze, do której wróciłam. Nie wspomnę już o serialach czy filmach. Skusiłam się np na Jak wytresować smoka 2. A wczoraj to już przegięcie - cały dzień graliśmy w Heroes III! No zabijcie mnie ! Dołączmy do tego jeszcze nowy sezon Master Chefa i mistrzostwa świata w siatkówce. Może i są tego wszystkiego jakieś plusy... Gra w szachy czy na gitarze zdecydowanie rozwija. Tak samo jak i stały kontakt z jakimiś ludźmi, z którymi kontakt mamy dużo częściej niż kiedy mieszkaliśmy sami. Mistrzostwa świata u wielu z nas wywołały na pewno dumę, no bo przecież TAKIEGO września jeszcze nie mieliśmy :) Rosjaa, Niemcy... nieźle, nieźle! Jedyny przegrany przez nas mecz to ten... na którym był Tusk ;D


W polityce też niezłe jaja, ciągle śledzę ten cały cyrk oglądając na zmianę MaxTV i podziemnąTV - zdecydowanie polecam tym, który nie wierzą w medialną papkę TVNu. I tak jak widzicie, wszystko mi zaprząta głowę i wydaje mi się ważniejsze...No... i za dużo śpię!
A egzamin w piątek! Także zaczynam maraton, bo będzie źle. Bardzo Was proszę - trzymajcie za mnie kciuki :) W piątek mój współlokator ma urodziny, także na pewno będę miała podwójną okazję do opicia, jeśli pójdzie dobrze. Także do napisania! :)

~logout.2 komentarze:

  1. Najlepsi ! <3

    http://sialalala96.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Po naszej wygranej i tak komentarz naszego prezydenta był najlepszy :))))

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz!
Staram się na każdy odpowiedzieć :)