niedziela, 13 kwietnia 2014

no to lecimy!

Hej!  Pozwolicie, że chwileczkę sobie pomarudzę? Zapytam Was tylko czy wy też spotkaliście się z czymś takim, że jak jest jarmark wielkanocny, gdzie ludzie kupują masę pierdółek: koszyczków, ozdóbek itp, itd. to na ten właśnie jarmark dodatkowo jest jeszcze PŁATNY WSTĘP?!?!?! Gdzie ja żyje? Żeby święta Wielkanocne były okazją do takiej komerchy? A co ludzie mają w głowach? To tak jakby płacili za możliwość wejścia do sklepu! Matko! Ale się poirytowałam!

No dobra, a z takich fajniejszych rzeczy to...
Zaczęłam już nareszcie w miarę regularnie używać tych dwóch produktów. Bo wcześniej to normalnie więcej gadałam, że muszę zacząć niż robiłam. Także teraz już robię co należy. Walczę z cellulitem xd Wspomagam się takim sympatycznym masażerem do ciała i dużą ilością wody. Staram się pić przynajmniej litr. A jest to dla mnie problematyczne, bo takich ilości wody nigdy nie potrzebowałam. Czasami wystarczało mi jakieś pół litra. Czasem nawet nie.


Dziś jest mój pierwszy dzień z 7-dniowej kuracji paskami Crest. Już czuje, że będzie ciężko ;p Oczywiście jak zęby będą zbyt cierpiały to zrobię sobie przerwę, ale ogólnie mam nadzieję, że dam radę. Niestety nie udało mi się pójść na skaling, piaskowanie i fluoryzacje, ponieważ Groupon został wyprzedany. Ale jako, że byłam u dentysty i nie mam przede wszystkim kamienia na zębach, to stwierdziłam, że można lecieć z tym koksem. Także tak. Czekam na białe zęby ;p


Dzisiaj chyba zacznę się troszkę uczyć już na środę, bo mam dużo materiału. Jednak jest nadzieja, że kolokwium będzie przeniesione na po świętach, także trzymajcie kciuki ;D

Jak Wam mija niedziela?

4 komentarze:

 1. Ja nie mam czego się uczyć (:

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie święta to głównie święta 'handlowców' to oni się najbardziej z tego cieszą:)

  OdpowiedzUsuń
 3. ciekawe kosmetyki , slysze o nich pierwszy raz:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Płatny wstęp? Jeju, nigdy o czymś takim nie słyszałam! Naprawdę przesada! A tych pasków wybielających jestem ciekawa, sama chciałam je kupić, ale zastanawiam się czy warto :-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz!
Staram się na każdy odpowiedzieć :)