niedziela, 6 października 2013

Rozwojowiec

Dziś pogoda nie była taka fajna jak wczoraj, dopiero niedawno się wypogodziło i wyszlo słońce. Mati niedługo powinien wrocic ze szkoly, to może gdzies sie przejdziemy. Ja do tej pory ogarnełam mieszkanko, nawet umylam gary, ktore juz dwa dni sie panoszyly, wstawilam pranie, przepisałam wszystkie zeszyty, zrobilam notatkę na jutro, spakowalam, zaplanowalam jutrzejszy dzien. tiru riru. A teraz siedze na youtubie i ogladam Rozwojowca! Mega go wam polecam, jest to symaptyczny facet, który robi dużo filmików o samorozwoju i takich różnych naukowych nowinkach! Ja akurat dziś chcialabym przesłuchać pare filmików o śnie, ponieważ jutro mam zajęcia "Sen i jego zaburzenia" i chcialam się troche przygotować co by mieć co do powiedzenia. Kurs taki sobie wybrałam z pogranicza psychologii bo nawet kręci mnie to troche ;] A Rozwojowiec co na to?


Akurat świadomy sen jest chyba najciekawszy, ale Rozwojowiec ma jeszcz filmy typu: skracanie snu, jak polepszyć pamięć... podczas snu ;p

Ja wpadłam na niego jak szukałam czegoś o motywacja. Facet ma też mnóstwo warsztatów na temat szybkiego czytania, jeśli ktoś wolalby siedzieć nad lekturą 2 godziny zamiast tydzien ;p
Bardzo też zaciekawily mnie takie filmiki jak np "Jak sie w 10 sekund pokonać stres" Wbrew pozorom metoda dziala i jest na to naukowe wytłumaczenie!


Na prawdę bardzo polecam, Rozwojowiec omawia tak róznorakie rzeczy, że każdy znajdzie coś dla siebie! :))

3 komentarze:

  1. Świadome śnienie mam od dziecka, choć mam wrażenie, że z wiekiem jest ono intensywniejsze, choć może dlatego, że wyobraźnię mam bardziej rozwiniętą ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Aż przeglądnę jego filmiki :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ciekawe. Na pewno obejrzę jego filmiki :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz!
Staram się na każdy odpowiedzieć :)